Kurierske doručenie DPD Private SK
Doručenie kuriérom DPD na Vámi zvolenú adresu.
Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme v ten istý deň. Zásielku Vám doručí kuriérská služba DPD. V deň doručenia Vás bude kurier kontaktovať a dohodnete si čas odovzdania.
Cena doručenia 7,8 €
Hmotnosť Cena dopravy
Do 29 kg 7,8 €
Možnosti platby
Dobierka
Bankovým prevodom
Kartou online
Cena
1,5 €
Zadarmo
Zadarmo

Osobný odber showroom Praha - Repy
Osobný odber showroom Praha Repy.
Objednávky prijaté do 15:00 budú pripraveny k vyzdvihnutie v ten istý deň. Zásielku si osobne vyzdvihnete na adrese: Karlovarská Business Park, Na Hůrce 1077/4a, 161 00, Praha 6 -Repy.
Otváracia doba predajne: Po - Pi: 9:30 - 17:00 h

Viac info na stránke Showroom Praha Repy

Osobný odber zadarmo
Možnosti platby
V hotovosti alebo kartou
Bankovým prevodom
Kartou online
Cena
Zadarmo
Zadarmo
Zadarmo

Možnosti platenia

On-line platby pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s. je licencovaná platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete najskôr požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

comgate-karetni-loga

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

platebni-brana-comgate-banky-cz

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám sa prosím obracajte priamo na poskytovateľa platobnej brány.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení