Super MH dvojkoncová výbojka 1000W, MH DE výbojka

Metalhalogenidová lampa, Super MH Double Ended 1000W podporuje vegetatívny rast. Vysoký svetelný tok 100 000 lúmenov, teplota chromatickosti 6000 K. Viac informácií

-43 %

Super MH dvojkoncová výbojka 1000W, MH DE výbojka

Metalhalogenidová lampa, Super MH Double Ended 1000W podporuje vegetatívny rast. Vysoký svetelný tok 100 000 lúmenov, teplota chromatickosti 6000 K. Viac informácií

Skladom (30 ks)
odosielame zajtra
Dostupné ihneď
Na showroome Praha 6
65,93 € -46% 35,77 €
Diskrétne dodanie balíčka. Jak balíme objednávky?
Ak vyberiete zle - vrátenie zadarmo do 30 dní.
Výrobca: Growmarket
Kód produktu: 21440
Neviete si s niečím rady? Odborník Adam Vám poradí

Popis produktu

Super MH dvojkoncová výbojka 1000W, MH DE výbojka

Dvojwattová lampa bola vyvinutá špeciálne pre potreby byliniek vo fáze rastu. Okrem červenožltého svetla má aj zvýšený podiel modrého a zeleného spektra. Lampa je stmievateľná a umožňuje reguláciu výkonu.

Metalhalogenidová výbojka Super MH Double Ended Lamp 1000W je určená len pre elektronické predradníky pracujúce na vysokej frekvencii a špeciálne tienidlá s dvojitou päticou. Je kompatibilná s kompletným svietidlom s dvojitou koncovkou.

Pokyny na správne zapojenie svietidla DE nájdete v priložených súboroch.

Prečo sa oplatí používať Double Ended?

Na prvý pohľad sa zdá, že táto lampa je finančne náročná. Technológia Double Ended je však výrazne efektívnejšia pri pestovaní byliniek, zeleniny v interiéri. A v konečnom dôsledku je ekonomickejšia a výhodnejšia ako bežné HPS lampy.

Parametre svetla Super MH DE 1000W:

  • Typ: rast MH
  • Svetelné spektrum: modré a biele
  • Svetelný tok: 100000 lm
  • Teplota chromatickosti (CCT): 6000 K
  • Index podania farieb (CRI): 65

Ďalšie technické špecifikácie:

  • Výkon: 1000 W
  • Puzdro: DE
  • Montáž: horizontálna
  • Odporúčaný pestovateľský box: stany s rozmermi približne 150x150 cm

Upozornenie pri manipulácii s dvojcestným svietidlom Super MH 1000W:

Nikdy nepoužívajte výbojku alebo predradník, ak sú zapojené do elektrickej siete. Všetky elektrické zariadenia musia byť chránené pred hrubým zaobchádzaním, nárazmi a vodou alebo vysokou vlhkosťou. Rovnako sa nikdy nedotýkajte skla výbojky mokrými alebo holými rukami. Používame rukavice, postačí bavlnená tkanina.

Chráňte krehké svietidlá pred nárazmi, nepoužívajte poškodené a likvidujte ich v špeciálnom odpade. Pri práci pod svetlom používajte ochranu očí a pokožky (ochranné okuliare, odev atď.).

Parametre produktu

VýrobcaGrowmarket
Wattáž (W) 1000
Typ osvetlenia MH, Double Ended
Pestovateľská plocha stredná (1.1 - 2.9 m2)
Fáza pestovateľského cyklu vegetatívny rast

Pre meranie spotreby osvetlenia alebo ventilátora sa odporúča zástrčkový merač spotreby s pamäťou PM5. Pre ďalší výpočet môžete použiť našu kalkulačku spotreby a nákladov pre indoor pestovanie.

Kup 10 výbojek, zaplať jen 7!

Kup 10 výbojek, zaplať jen 7!

Připravili jsme pro vás extra výhodný nákup výbojek. Akce se vztahuje na všechny HPS&MH&CMH&DE výbojky v naší nabídce. Zaplatíte sedm, dostanete deset!


Svetelné spektrum a fotosyntéza

Svetelné spektrum a fotosyntéza

Kontext a vysvetlenie niektorých základných princípov, ktoré majú praktický význam pri pestovaní rastlín v interiéri pomocou umelého osvetlenia. Rozdiely vo svetelnom spe ...

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení