Growmarket.sk vznikol ako e-shop prevádzkovaný súčasne s veľkoobchodným skladom spoločnosti Naarden International, s. r.o. V priebehu roku 2016 sme vybudovali vlastný showroom, kde predstavujeme náš tovar od horúcich noviniek až po základné pestovateľské zostavy a tovar, ktorý zákazníkov najviac zaujíma. V roku 2018 sme podobu showroom zase o niečo vylepšili, aby sme svojim zákazníkom návštevu u nás ešte viac spríjemnili.

V septembri 2020 sme sa presťahovali do moderného logistického areálu s otváracou dobou 8:30-17:00. V roku 2021 plánujeme vybudovať nový showroom pre 21. storočie.

Naši zákazníci sa môžu rozhodnúť, či dajú prednosť nákupu tovaru cez náš e-shop z pohodlia svojho domova, alebo si vyberú osobne, za asistencie nášho skúseného zamestnanca. Skladom máme okolo 95% ponúkaného tovaru zo sortimentu hydroponických systémov, pestovateľských boxov, osvetlenia, meracej techniky, organických aj minerálnych hnojív a mnohých ďalších výrobkov.

Každému nášmu zákazníkovi sa maximálne a hlavne radi venujeme. Pokiaľ si neviete pri nákupe rady, s výberom vám určite pomôžeme. Diskrétnosť je pre nás úplnou samozrejmosťou av našom showroome panuje vždy príjemná nálada.

Pri väčších odberoch ponúkame svojim zákazníkom individuálne zľavy, určite sa nebojte na ne spýtať.

Zberné miesto elektroodpadu

Chcete dostať 10% zľavu na kúpu nového growerského vybavenia?

Stačí, aby ste u nás odovzdali starý kus rovnakého, či podobného výrobku, ktoré navyše ekologicky zlikvidujeme (platí pre výbojky, predradníky, ventilátory).

Pod značkou Growmarket nájdete hlavne naše vlastné pestovateľské komplety. Kompletné grow boxy, kompletný set osvetlenia a kompletný set ventilácie sú cenovo zvýhodnené, perfektne poskladané a môžu uľahčiť vaše rozhodovanie pri nákupe.

Kompletný set sa vždy oplatí!

Všetky výhodné komplety obsahujú starostlivo vybrané a navzájom plne kompatibilné produkty. Naše zostavy sú o 20% lacnejšie, než keby ste si jednotlivé komponenty kupovali zvlášť. Rad BASIC zaujme hlavne nižšou cenou, rady EXPERT a PRO sú lákavé predovšetkým vďaka super komponentom. Rad MEDIUM môže byť zlatou strednou cestou.

Nastudujte si sami, ale nehanbite sa opýtať!

Snažíme sa poskytnúť maximum relevantných informácií u všetkých dôležitých značiek a výrobkov, texty aj fotografie priebežne dopĺňame. Pri najznámejších značkách si môžete prezrieť videá alebo stiahnuť pdf materiály.

Súhrnné katalógy mnohých značiek alebo odkazy na kalkulátory živín Canna, Plagron, Biotabs nájdete na podstránkach konkrétneho výrobcu .

Ak vám informácie nestačia, nebojte sa opýtať, radi vám všetko vysvetlíme.

Prečo nakupovať v e-shope Growmarket?

 • Bohatý výber produktov najlepších značiek hnojív a substrátov, osvetlenie, ventilátorov, pachových filtrov, grow boxov  aj ďalších potrieb pre pestovanie všetkých druhov rastlín a byliniek doma aj vonku.
 • 95% ponúkaného tovaru máme vždy skladom a zvyšok vám rýchlo zaistíme.
 • Nákup uľahčuje jednoduchá filtrácia produktov podľa značiek a vlastností.
 • Tovar objednaný do 13:00 odosielame ešte v ten istý deň.
 • Využívame iba rýchlych a spoľahlivých dopravcov GEIS a DPD.
 • Objednávky si môžete nechať poslať domov, vyzdvihnúť na predajni alebo na odberných miestach GEIS Point a DPD Pickup.
 • Platiť môžete ľahko kartou, bankovým prevodom alebo dobierkou.
 • Doprava zadarmo už od 750,-.
 • Zľava 10% na nákup pri likvidácii elektroodpadu v našej predajni.
 • Zľavy až 60% na vybrané produkty.
 • Otváracia doba 8:30 - 17:00 každý pracovný deň.

Kde nájdem odpovede na časté otázky?

Kultivácii rastlín vôbec nerozumiem, kde zistím základné informácie?

Kde si môžem prečítať niečo zaujímavé o pestovaní byliniek?

Chcel by som si pozrieť tovar osobne, ako sa k vám dostanem ?

Ako dosiahnem na dopravu zadarmo?

Ktoré produkty si môžem požičať?

Ako mám reklamovať poškodený výrobok?

Sú moje osobné informácie v bezpečí?

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení