Neviete si s niečím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pia: 8:30 - 18:00)
Nepriehľadné aj priehľadné nádoby môžete používať doma, v kuchyni aj na cestách. Ponúkame kvalitné nádoby a spoľahlivé poháre na uchovávanie liečivých bylín a potravín. Dózy s vákuovým tesnením zabraňujú úniku pachov a vonkajšej kontaminácii. Plastové varianty sú vyrobené zo zdravotne nezávadného a odolného plastu určeného pre potraviny. Vďaka tomu nie sú ohrozené vlastnosti uskladnených byliniek. V ponuke nájdete malé vreckové dózy, ako aj veľké dózy s objemom až 2 500 ml.  Viac informácií
Použite filter a nájdite rýchlejšie ten pravý tovar pre vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Sklenice, dózy a nádoby na bylinky, huby, ovocie, korenie, pochúťky a iné potraviny

Na bezproblémové a bezpečné skladovanie sušených byliniek, ovocia a húb alebo iných potravín sa vám určite budú hodiť spoľahlivé nádoby.

Nepriehľadné a priehľadné nádoby rôznych typov a veľkostí môžete použiť doma, v kuchyni aj na cestách.

Nádoby s vákuovým tesnením zabraňujú úniku pachov a vonkajšej kontaminácii. Všetky dózy v našom sortimente sú vyrobené zo zdravotne nezávadného a odolného plastu určeného na výrobu potravín, a preto neohrozujú jejích vlastnosti.

Okrem pevných dóz nájdete v našej ponuke aj klasické zipsové vrecká, zažehľovacie stroje a nepriehľadné vrecká, ako aj ďalšie potreby na uskladnenie byliniek a potravín.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácieSouhlasímNastavení